Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Blog jako zábava i zaměstnání. TerezaInOslo poodhalí v Brně zákulisí světa kreativity

pátek, 24. února 2017, 15:01

Blogerský svět, který je pro některé z nás jedna velká záhada, může být pro některé nejen koníček, ale také zaměstnání na plný úvazek. O tom a mnohém dalším ze světa blogerů přijede na pozvání Students & Co. na Ekonomicko-správní fakultu MU přednášet blogerka a zakladatelka agentury Elite Bloggers známá jako TerezaInOslo.

Tereza Salte známá také jako TerezaInOslo je jednou z nejviditelnějších tváří české blogerské scény (dvojnásobná vítězka soutěže Blogerka roku v kategorii Life z let 2014 a 2015). Krom toho je také zakladatelkou agentury Elite Bloggers, která má za cíl poskytovat blogerům potřebné zázemí pro práci a pomoci zprostředkovat marketingové spolupráce.

Na přednášce, která se uskuteční ve středu 1.3. na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, bude hovořit o tom, jak si čeští blogeři stojí ve srovnání se zahraničím a představí i principy marketingových aktivit, které k blogování neodmyslitelně patří. Nebude chybět ani celý příběh o jejích začátcích a rozjezdu podnikání s agenturou Elite bloggers, se kterou zastupuje a podporuje nejtalentovanější blogerky v České republice. Pro její vznik se inspirovala konceptem norských agentur.

Organizující spolek Students & Co. pořádá pro studenty přednášky a workshopy s odborníky z praxe. "Snažíme se představit studentům svět, kdy se teorie, kterou znají ze školních lavic, propojuje s reálnou praxí. Chceme, aby  se studenti mohli reálně rozvíjet a rozšiřovat své dovednosti dál, za hranice teoretické výuky ve školách," říká o projektu jeden z jeho zakladatelů Jakub Matoušek.

V průběhu jarního semestru plánuje Students & Co. celkem šest přednášek s odborníky z různých oborů, jejichž koncept je kromě základní prezentace založen i na otevřené diskuzi.

Tisková zpráva

O čem píše Drbna.cz

Češi nevěří institucím, EU není výjimkouČeši nevěří institucím, EU není výjimkou

Češi nevěří institucím, EU není výjimkou

Dnes, 12:01Češi mají obecně malou důvěru v instituce – ať už se jedná o ty národní nebo o Evropskou unii....

Pašeráci lidí dostali v Maďarsku za smrt 71 migrantů doživotíPašeráci lidí dostali v Maďarsku za smrt 71 migrantů doživotí

Pašeráci lidí dostali v Maďarsku za smrt 71 migrantů doživotí

Dnes, 11:09Doživotním odnětím svobody potrestal v odvolacím řízení soud v maďarském Szegedu (Segedínu) čtyři...

VW má majitelům aut v Dieselgate podle soudu zaplatit 636 milionůVW má majitelům aut v Dieselgate podle soudu zaplatit 636 milionů

VW má majitelům aut v Dieselgate podle soudu zaplatit 636 milionů

Dnes, 09:24Nárok na odškodnění 636 milionů korun pro majitele vozů koncernu Volkswagen v tzv. kauze Dieselgate...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o