Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Kompletní program Vánoc na Svoboďáku, Zelňáku a Moraváku

čtvrtek, 24. listopadu 2016, 17:33

Svařáček, turbomošt a něco dobrého na zub je už klasikou vánočních trhů. Brno si však na adventní čas připravilo také velmi bohatý doprovodný program. Hned na třech náměstích nás čeká nespočet vystoupení, představení či promítání. Pro nejlepší rozhodnutí, kam odpoledne či večer zajít, vám Drbna připravila kompletní přehled dění.


Pátek 25.11.

Svoboďák

16:00 Slavnostní zahájení, En.dru a hosté

17:00 Rozsvícení vánočního stromu! 

18:00 Zimní kino: Hrátky s čertem

Zelňák

15:00 Anglické pecky

15:30 Vánoční soutěže

16:00 Vystoupení Hudební školy Yamaha

16:30 Lada Šimíčková & Ivo Cicvárek

18:00 Rozsvícení vánočního stromu

18:10 JUNIORBAND Pohořelice

Moravák

16:00 Otevření adventních trhů pro děti i dospělé - Divadlo Studna - Byla cesta byla ušlapaná

18:00 Koncert Band of Heysek

19:00 Oficiální zahájení adventních trhů

19:30 Koncert Ginger Head

21:00 DJ

Sobota 26.11. 

Svoboďák

15:30 Setkání se zvířátky ze ZOO Brno

16:00 VIDA science show

17:00 Vyhlášení výsledků žákovské vědomostní soutěže ŽIRAFA

18:00 BIG BAND LANŠKROUN

19:30 Zimní kino: Big Lebowski

Zelňák 

15:00 Hity českých a světových muzikálů

16:00 Cimbálová muzika VOJARA

18:00 Zapálení 1. adventní svíce s připomenutím tradice a zpěvem rorátů

18:30 POLARIS - koncert písniček divadla POLÁRKA pro malé i velké

Moravák

14:30 Divadlo Plyšového medvídka – Hanácké betlémek - divadelní představení pro děti

16:00 Koncert New Mour

18:00 Koncert Hoochie Coochie Band

21:00 DJ

Neděle 27.11. 

Svoboďák

14:30 Děcka ze Skoronic

16:00 Mojmír Bártek a Big Band Konzervatoře Brno

18:00 Adventní koncert

19:30 Zimní kino: Černý Petr

Zelňák 

15:00 Mažoretky LILI

16:00 DĚVČICE - folková kapela z Podolí u Uherského Hradiště

17:30 PATRIK HAVELKA - muzikálový tanečník a zpěvák

18:30 PETRA FÚRIKOVÁ BAND - ZAZ, Edith Piaf, Zuzana Navarová, Ella Fitzgerald…

Moravák

14:30 Divadlo bez pravidel – Smolařínek - divadelní představení pro děti

16:00 Koncert Lee Banda

18:00 Koncert SBB

21:00 DJ

Pondělí 28.11.

Svoboďák

15:30 Divadlo Koráb: Kocour v botách

17:00 Osobnosti čtou dětem - Jakub Šafránek

18:00 BRAAGAS

19:30 Zimní kino: Já padouch

Zelňák 

15:00 Z muzikálu do pohádky

15:30 Na lidovou notu

16:30 CARETA- folková kapela z Křenovic

17:30 TEREZA ŠKRHÁKOVÁ harmonikářka a zpěvačka lidových písní

18:30 VELEBEND - průřez lidovou hudbou celého světa

Moravák

14:00  Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské

16:00 Vánoční hra na klarinet Josefa Krajčoviče

18:00  Koncert Yasinski

19:00 Koncert Jiřího Hály

21:00 DJ

Úterý 29.11.

Svoboďák

10:30 International School of Brno 

11:30 Vánoční charitativní štrúdl

15:30 Kejklířské divadlo Vojty Vrtka: Zpátky do Betléma

17:00 Osobnosti čtou dětem - Anette Nesvadbová

18:00 DJ MACKIE MESSER + LIVE MUSICIAN

19:30 Zimní kino: Krátké filmy z Brněnské 16

Zelňák 

15:00 Muzikálová procházka jazzovou stezkou

15:30 Soutěže pro malé i velké návštěvníky trhů

16:00 Hity českých a světových muzikálů

17:00 MOTÝLÍ )D(EFEKT mladá folková kapela z Kuřimi

18:30 Cimbálová muzika PRAMEŇ

Moravák

16:00  Koncert Pety Göbelové

18:00 Koncert Ať se snaží ona

19:00 Koncert Jáma s hranostajem

21:00 DJ

Středa 30.11.

Svoboďák

10:30 ZŠ Vejrostova 

11:30 SZUŠ Lídl Music - vystoupení žáků Soukromé základní umělecké školy Lídl Music.

15:30 VIDA science show

17:00 Osobnosti čtou dětem - Štěpán Kaminský

18:00 BRNĚNSKÉ JAZZOVÉ LEGENDY

19:30 Zimní kino: Jára Cimrman ležící, spící

Zelňák 

15:00 Folk-rocková půlhodinka

15:30 Soutěže pro malé i velké návštěvníky trhů

16:00 Anglické pecky

16:30 COME AND PLAY - acoustic-pop z Opavy

17:30 TEREZA ŠKRHÁKOVÁ - harmonikářka a zpěvačka lidových písní

18:30 POHLEDY - folk-rocková kapela z Brna

Moravák

14:00 Vystoupení skupiny Souflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací

16:00 Lidová harmonikářka Tereza Škrháková

18:00 Koncert Polaris

20:00 DJ

Čtvrtek 1.12.

Svoboďák

10:00  ZŠ Jedovnice 

11:30 ZUŠ Zbyňka Mrkose: cimbálka

15:30 Divadlo Sandry Riedlové: Černoušek BUM-Ti

17:00 Osobnosti čtou dětem - Martin Veselý

18:00 HORŇÁCKÁ MUZIKA PETRA MIČKY

19:30 Zimní kino: Píseň moře

Zelňák 

15:00 ATELIÉR - mladá folk-popová kapela

16:30 TYJÁTRIO - šanson, gypsy, swing

18:30 FRONTMEN Jevíčko - cover, pop, rock

Moravák

16:00 Koncert No Tiddlers

18:00 Koncert Polaris

20:00 DJ

Pátek 2.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Kamínky 

11:30 ZŠ Kneslova: Máme rádi zpívání

15:30 Malé velké divadlo: Prasátka a vlk

17:00 Osobnosti čtou dětem - Michal Bumbálek

18:00 HARLEMANIA + PETRA ERNYEI

19:30 Zimní kino: Byl jednou jeden král

Zelňák 

15:00 OKno - folk-popová kapela

16:00 Muzikálová procházka jazzovou stezkou

16:30 ŽÁCI POPULÁRNÍHO ZPĚVU při MZŠ a ZŠ Brno - hity současné populární hudby

18:00 GABRIELA KOČÍ & JAZZ COMPANY - světové evergreeny a hity z oblasti popu

19:30 DAVID KALUŽÍK - brněnský folk-popový zpěvák a kytarista

Moravák

14:00 Vystoupení skupiny Soufflé z gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací

16:30 Folklorní vystoupení souboru Děcka ze Skoronic

18:00 Koncert Jiří Konvrzek

19:00 Koncert Bloody Mary

20:00 DJ

Sobota 3.12.

Svoboďák

10:30 ZUŠ Kuřim - Lelekovice

11:30 ZUŠ Kuřim - Veverská Bítýška 

14:30 Bravo team: Zimní království

15:30 Setkání se zvířátky ze ZOO Brno

16:00 VIDA science show

18:00 Lenka Dusilová a Baromantika

19:30 Zimní kino: Prázdniny v Římě

Zelňák 

14:00 KRÁSNÉ ZPĚVAČKY - ženský pěvecký sbor Praha

15:00 Dětský folklórní soubor RELÍČEK z Brna

15:30 Národopisný soubor VRČKA ze Šlapanic

16:30 HAWAII SWING SOCIETY - swing, pop, world music

18:00 Zapálení 2. adventní svíce s připomenutím tradice a zpěvem rorátů

18:30 POLARIS - koncert písniček divadla POLÁRKA pro malé i velké

Moravák

14:30 Divadlo bez pravidel – Lavička -  divadelní představení pro děti

16:00 Koncert Undercover – Alanis Morissette tribute band

18:00 Koncert The Blu´s Ravens

21:00 DJ

Neděle 4.12.

Svoboďák

11:30 AdHoc Team ZUŠ Slavkov

14:30 Bravo team: Zimní království

16:00 VIDA science show 

17:50 Povídání o sv. Barboře

18:00 Adventní koncert

19:00 Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce

19:30 Zimní kino: Hoří, má panenko

Zelňák 

15:00 MAŽORETKY LILI

15:30 GO18 - 2 Man Band

17:00 Big Band MR. SWING Brno

19:00 Vánoční soutěže

19:30 Z muzikálu do pohádky

Moravák

14:00 Divadlo Špílberg - Králíci z klobouku - divadelní představení pro děti

16:00 Koncert Dextreat

18:00 Koncert Andy Marshall Band

21:00 DJ

Pondělí 5.12.

Svoboďák

10:30 Domov pro osoby se zdravotním postižením Srdíčko

11:30 ZŠ Hudcova: Vánoční zvonění

15:30 MIKULÁŠSKÝ KARNEVAL

17:00 Osobnosti čtou dětem

17:20 Mikulášské požehnání

17:30 Mikuláš na náměstí Svobody

18:30 DJ SWING GARDEN + WILLIAM VALERIAN

19:30 Zimní kino: Já, padouch 2

Zelňák

15:00 Vystoupení dětí MŠ Brno, Chodská

15:30 Na lidovou notu

16:00 Z muzikálu do pohádky

16:30 Mažoretky LEGATO

17:00 Žehnání Mikulášům a Mikulášská nadílka

18:30 HLADOLET - písně z muzikálu Balada pro banditu

Moravák

14:00 Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské

16:00 Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče

18:00 Koncert Tři masa

19:00 Koncert Korajunglejazz

21:00 DJ

Úterý 6.12.

Svoboďák

10:30 MŠ Měřičkova

11:30 Vánoční charitativní polévka

15:00 Zabijačka

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 DJANGO JET

19:30 Zimní kino: Krátké filmy z Brněnské 16

Zelňák 

15:00 Muzikálová procházka jazzovou stezkou

15:30 Hudební pořad: Nejlepší písničky Vlasty Redla

16:00 Folk-rocková půlhodinka

16:30 AU BAND - ZŠ Brno, Štolcova

17:00 PT VOCALS - vokální kvartet, kde je nás pět

18:30 RANCH - brněnská country kapela

Moravák

16:00 Koncert No Tiddlers

18:00 Koncert Oakland sisters

21:00 DJ 

Středa 7.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ a MŠ Brno, nám. 28. října

11:30 Pěvecké vystoupení ZŠ Hudcova

15:30 Divadlo Paravánek

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 SKETY

19:30 Zimní kino: Eva tropí hlouposti

Zelňák 

15:00 Vystoupení dětí ZŠ Brno, Křenová

15:30 Hudební pořad: Josef Kainar v písni

16:30 REPTIE - pop-rocková kapela z Brna

18:00 F.T.PRIM - brněnská hudební skupina

Moravák

14:00 Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské

16:00 Lidová harmonikářka Tereza Škrháková

18:00 Vánoční swingová tančírna pod taktovkou Swing Wings

Čtvrtek 8.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Tyršova

11:30 ZŠ nám. Míru: Nová hvězda

15:30 Adventní klaunování s kouzelníkem Mišuge

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUINTET

19:30 Zimní kino: Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny?

Zelňák 

10:00 Vystoupení dětí MŠ Brno, Hněvkovského

15:00 Folk-rocková půlhodinka

16:00 KUPODIVU - brněnská acoustic-indie-jazz-popová kapela jak víno

18:00 A.M.ÚLET - originální dřevěný pop nejen s adventním programem

Moravák

16:00 Klavírní koncert Nikol Bókové

18:00 Koncert Payanoia

21:00 DJ

Pátek 9.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Slovanské náměstí

11:30 ZŠ Podolí: Až budou Vánoce

15:30 Kroužky Brno: Kroužkovaná podívaná

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 STANLEY´S DIXIE STREET BAND

19:30 Zimní kino: Dařbuján a Pandrhola

Zelňák 

10:00 „Vánoční čas“ - Sbor Hruščata ze ZŠ T.G.M. Hrušovany u Brna

14:30 - 15:00PARTY DIDDLES - Festival bicích nástrojů

15:00 Vystoupení dětí MŠ Brno, Vinařská

15:30 Na lidovou notu

16:00 Mažoretky LEGATO

16:30 SÁRA NOVÁ & KAPELA- autorské pop-rockové písně

18:00 MONOGRAM - pražská bluegrassová skupina

Moravák

13:00 Vánoční pohlazení

16:00 Drumline PARTY DIDDLERS

18:00 Koncert Lidoop

21:00 DJ

Sobota 10.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Svážná: Svážná zpívá na Vánoce

11:30 ZŠ NOVOLÍŠENSKÁ

14:30 Divadlo Hysterie: O Šípkové Růžence

15:30 Setkání se zvířátky ze ZOO Brno

16:00 VIDA science show

18:00 JUNIORBAND POHOŘELICE

19:30 Zimní kino: Mamma Mia!

Zelňák 

14:30 Kytarové duo - španělské a jihoamerické rytmy – populární klasika

16:00 DEVÍTKA - folková hudební skupina

18:00 Zapálení 3. adventní svíce s připomenutím tradice a zpěvem rorátů

18:30 Z pohádky do pohádky s NÁRODNÍM DIVADLEM BRNO

Moravák

13:00 VIDA Park show – Vytěž Princip

14:00 Drumline PARTY DIDDLERS

14:30 Divadlo Bedruňka – Vánoční dárek -  divadelní představení pro děti

16:00 Koncert Bluesweiser

18:00 Koncert Discokoule

21:00 DJ

Neděle 11.12.

Svoboďák

10:30 Dětský folklorní soubor Škubánek

11:30 Vánoční koncert studentů SŠPZ

14:30 Písničkové tetiny: Vánoční zpívání

16:00 BIG BAND MR SWING BRNO

18:00 Adventní koncert

19:00 Vánoční čáry s kouzelníkem Mišuge

19:30 Zimní kino: Konkurs

Zelňák 

15:00 Kroužek Zumby

15:30 Pozdrav ze Srbska - vystoupení folklórního souboru ČEŠKA BESEDA ze Srbska

16:00 Sbor COLORATA -  vystoupení dětí ZŠ Šitbořice

17:00 THE FREES - od jazzu k pop-rocku

18:30 POHLEDY - folk-rocková kapela z Brna

Moravák

13:00 VIDA Park show – Vytěž Princip

14:30 Dřevěné divadlo – Vánoční příběh, aneb cesta do Betléma - divadelní představení pro děti

16:00 Koncert Blues Groove

18:00 Koncert Backsight

21:00 DJ

Pondělí 12.12.

Svoboďák

10:30 MŠ Pomněnky: Andělská školka

11:30 Schola BiGy Biskupského gymnázia

15:30 VIDA science show

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 COTATCHA ORCHESTRA a FOURWAYCLOSE

19:30 Zimní kino: Mimoni

Zelňák 

15:00 SOFTLY SKILLED - české i zahraniční hity v osobitém podání

17:00 MÁTA - vokální skupina inspirovaná folk-rockovou klasikou šedesátých let

18:15 - TEREZA ŠKRHÁKOVÁ - harmonikářka a zpěvačka lidových písní

19:00 HEDVIKA&HARNACH - folk-soul

Moravák

14:00 Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací

16:00 Koncert No Tiddlers

18:00 Koncert Bazztaarklan

21:00 DJ

Úterý 13.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Čejkovická: zumba

11:30 Vánoční charitativní polévka

16:00 ZUŠ Smetanova

17:00 Osobnosti čtou dětem

17:50 Povídání o sv. Lucii

18:00 RADKA FIŠAROVÁ: MALÁ POCTA VELKÉ EDITH

19:30 Zimní kino: Krátké filmy z Brněnské 16

Zelňák 

15:00 Folk-rocková půlhodinka

15:30 Soutěže pro malé i velké návštěvníky trhů

16:00 Hity českých a světových muzikálů

16:30 ROMANE ČHAVE - taneční vystoupení OS PETROV

17:00 PATRIK HAVELKA muzikálový tanečník a zpěvák

18:00 K DUR - smíšený pěvecký sbor z Kuřimi

19:00 ANOTHER WAY - multižánrová kapela

Moravák

16:00 Koncert Pety Göbelové

18:00 Koncert Hladolet

21:00 DJ

Středa 14.12.

Svoboďák

10:30 DFS Bystrouška z Bílovic nad Svitavou

11:30 ZŠ a MŠ Křenová: Školní kapela Bongáči

15:30 Divadlo Paravánek

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

19:30 Zimní kino: Světáci

Zelňák

10:00 Vystoupení dětí ZŠ a MŠ Brno, nám. 28. října

15:00 Německý jazykový a kulturní spolek- koledy

15:00 Vystoupení dětí MŠ Brno, Vídeňská

16:00 KARSIMA - moderní folk-rock

17:00 TEREZA ŠKRHÁKOVÁ - harmonikářka a zpěvačka lidových písní

17:30 Vokální kroužek ZŠ Šitbořice 

18:30 POCITY

Moravák

14:00 Pěvecké vystoupení žáků ze Střední školy umělecko-manažerské

16:00 Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče

18:00 Tančírna New Hustle style

Čtvrtek 15.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Masarova

11:30 Band(a) Kamenomlýnská

13:30 MŠ Creative Kids

15:30 Divadlo Sandry Riedlové: Zimní pohádka

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 DAN BÁRTA A ROBERT BALZAR TRIO

19:30 Zimní kino: O myšce a medvědovi

Zelňák 

15:00 Anglické pecky - nejznámější songy anglických kapel

15:00 Vystoupení dětí ZŠ Brno, nám. Míru

16:00 Sbor LABYRINT - koledy, vánoční a zimní písně

16:30 SWING BROTHERS - swingové, jazzové, muzikálové či pop-rockové hity

18:00 POUTNÍCI - legendární kapela hrající bluegrass a country

Moravák

16:00 Klavírní koncert Magdaleny Hrudové

18:00 Koncert The Young Pekáč Mojmír Bártka

21:00 DJ

Pátek 16.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Bosonožská: Těšíme se na Vánoce

11:30 ZUŠ Ořechov: Vánoční pozdrav z Ořechova

15:30 Divadlo Navlnce: Tygříkovo štěstí

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 ZUZANA GAMBOA

19:30 Zimní kino: Šíleně smutná princezna

Zelňák 

10:00 Vánoční zpívání -vystoupení dětí ZŠ a MŠ Brno, Merhautova

15:00 SEDMÉ PŘÁNÍ - acoustic pop-rock

16:30 BAOBAB - s cimbálem tradičně i netradičně

18:30 ŠROTI - rocková skupina za Dolních Bojanovic

Moravák

16:00 Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče

18:00  Koncert The Muxx

19:00 Koncert Animal Farm

21:00 DJ

Sobota 17.12.

Svoboďák

11:30 Roztančené Vánoce se Studiem Ilony Brunové

14:30 Divadlo Hysterie: Námořnická pohádka

15:30 Setkání se zvířátky ze ZOO Brno

16:00 Taneční a stepařská škola R+P Bartůňkovi

18:00 HOWARD GOSPEL CHOIR

19:30 Zimní kino: Půlnoc v Paříži

Zelňák 

14:00 HRAJDIVADLO.CZ - divadelní improvizace

15:00 Filip Živný - tadiční i netradiční vánoční písně

15:30 KOMEDIANTI NA KÁŘE - Na káře až do Betléma

16:30 PETRA FÚRIKOVÁ BAND - ZAZ, Edith Piaf, Zuzana Navarová, Ella Fitzgerald…

17:30 KOMEDIANTI NA KÁŘE - žonglérské představení

18:00 Zapálení 4. adventní svíce s připomenutím tradice a zpěvem rorátů

18:30 D.N.A. Brno - folková kapela

Moravák

13:30 VIDA Park show – Vytěž Princip

14:30 Řád červených nosů –  Vánoční povídání o pejskovi a kočičce - divadelní představení pro děti

18:00 Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem

20:00 Koncert Ant Attack

Neděle 18.12.

Svoboďák

10:30 Mažoretky Lassies

11:30 DNS Pomněnka

16:00 Děcka ze Skoronic

18:00 Adventní koncert

19:00 Česká mše vánoční

19:50 Zimní kino: Lásky jedné plavovlásky

Zelňák 

15:00 Děcka ze Skoronic - folkórní soubor

15:30 AIMIRAH - orientální tanec

16:00 Mažoretky LEGATO

17:00 Big Band MR. SWING Brno

19:00 Vánoční soutěže

19:30 Písničkář Antonín Jarůšek

Moravák

13:30 VIDA Park show – Vytěž Princip

14:00 Folklorní vystoupení souboru Děcka ze Skoronic

15:30 Divadlo Paravánek – Vánočníček - divadelní představení pro děti

18:00 Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem

20:00 Koncert K.R. Banda

Pondělí 19.12.

Svoboďák

10:30 Sbor ZŠ Holzova

11:30 ZŠ Chodská

15:30 Malé velké divadlo: O pekařském štěstí

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 JOYFUL NOISE

19:30 Zimní kino: Jak vycvičit draka 2

Zelňák 

10:00 Vystoupení dětí ZŠ Didaktis, Brno

15:00 OKno - folk-popová kapela

16:30 TYJÁTRIO - šanson, gypsy, swing

18:30 PŘÍSTAV BRNO - tramp-folková skupina

Moravák

14:00 Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací

16:00 Kapela Zimour

18:00 Koncert Tom Jegr and Gang

21:00 DJ

Úterý 20.12.

Svoboďák

10:30 Školní sbor ZŠ a MŠ Brno Milénova: K Ježíškovi do Betléma

11:30 Vánoční charitativní štrúdl

15:00 Zabijačka

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 MODRÁ HVĚZDA VÁNOC

19:30 Zimní kino: Krátké filmy z Brněnské 16

Zelňák 

10:00 Vystoupení dětí ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží

15:00 Seniorský pěvecký sbor BÁDULE

15:30 Na lidovou notu

16:00 Hudební pořad: Nejlepší písničky Jaromíra Nohavici

17:00 P.I.V.O. ZDARMA - country, tramp, folk

19:00 FČELIČKY - instrumentálně volkální kapela ze Strážnice

Moravák

14:00 Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací

16:00 Lidová harmonikářka Tereza Škrháková

18:00 Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem

20:00 Koncert Podjezd

21:00 Koncert Blues Station

Středa 21.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ a MŠ Jana Husa

11:30 ZŠ Jasanová

15:30 Divadlo Netratrdlo: Písničky z pošťákovy mošničky

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 THE FIREBALLS: JUMPSWING AND BOOGIE SET

19:30 Zimní kino: Limonádový Joe

Zelňák

10:00 Vystoupení dětí ZŠ Brno, Antonínská

15:00 Hudební pořad: Nejlepší písničky Jaromíra Nohavici

15:30 Muzikálová procházka jazzovou stezkou

16:00 Jukebox na Zelňáku - písničky na přání návštěvníků

17:00 JOYFUL NOISE - funky-gospelová skupina z Brna

Moravák

14:00 Vystoupení skupiny Soufflé z Gymnázia Pavla Křížkovského s uměleckou profilací

16:00 Vánoční hra na klarinet Jozefa Krajčoviče

18:00 Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem

21:00 DJ

Čtvrtek 22.12.

Svoboďák

10:30 ZŠ Tuháčkova: Máme rádi Vánoce, jak kdo rád a jak kdo chce

13:30 Křest tramvají DPMB

15:30 Písničkové tetiny

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 VOILA!

19:30 Zimní kino: Tři bratři

Zelňák 

15:00 Z muzikálu do pohádky

16:00 KOFE@VLNA - folková kapela z Olomouce

18:00 A.M.ÚLET & THE ADDAMS SISTERS - s vůní vánočního času

Moravák

14:00 Exhibiční show Mantily Brno - moderní a estetická gymnastika

16:00 Vánoční vystoupení Zuzany Němečkové

18:00 Divadlo Polárka – divadelní představení Polárka nad Betlémem

20:00 Koncert Entropies

21:00 DJ

Pátek 23.12.

Svoboďák

15:30 Divadlo Netratrdlo: O neposedné hvězdičce

17:00 Osobnosti čtou dětem

18:00 ROZHLASOVÝ BIG BAND GUSTAVA BROMA & CHUCK WENSLEY

19:30 Zimní kino: Tři oříšky pro Popelku

Zelňák 

14:00 VÁNOČNÍ NADÍLKA S RADNICÍ - dětský program, soutěže, koledy, rozdávání dárků

16:00 THE FREES - od jazzu k pop-rocku

Moravák

14:00 Megafon

16:00 Koncert Cream & Hendrix Cover Band

19:00 Koncert Kulturní Úderka

20:00 Oficiální zakončení

21:00 DJ


Martin Šeda

Zdroj: Advent na náměstí Svobody, Advent na Zelném trhu, Advent na Moravském náměstí

O čem píše Drbna.cz

Kambodžský premiér je na návštěvě Česka, sejde se s BabišemKambodžský premiér je na návštěvě Česka, sejde se s Babišem

Kambodžský premiér je na návštěvě Česka, sejde se s Babišem

Dnes, 08:27Kambodžský premiér Hun Sen bude dnes v Praze jednat s českým protějškem Andrejem Babišem a s...

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetuPiety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

Piety za Gotta sledovaly miliony lidí, zvýšily zájem na internetu

neděle, 13. října 2019, 09:40Pietní akce k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta sledovaly v televizních přenosech...

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibýváPožárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

Požárů následkem nevyčištěných komínů v ČR přibývá

neděle, 13. října 2019, 09:33Požárů následkem nevyčištěných komínů v Česku přibývá. Během poslední topné sezóny, tedy od října...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o