Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Gajdošova bude po havárii vody opět zprůjezdněna ve čtvrtek dopoledne

středa, 11. září 2019, 10:46

Částečná uzavírka Gajdošovy ulice na brněnském velkém městském okruhu by měla skončit pravděpodobně ve čtvrtek dopoledne. Podle mluvčí Brněnských vodáren a kanalizací Renaty Hermanové začala v úterý večer oprava vozovky, když se podařilo odstranit havárii vodovodu a obnovit dodávky vody.

Doprava v místě kolabovala

Vodovod praskl v úterý ráno, kvůli tomu jezdila auta několik hodin po objízdné trase, poté se podařilo zprůjezdnit každým směrem jeden pruh. Jelikož normálně se tudy jezdí dvěma pruhy, doprava je zde především v dopravní špičce velmi komplikovaná.

„Nyní se dosypává ochranná vrstva, po které bude během dopoledne následovat betonáž. Odpoledne se také obnoví horní asfaltová vrstva, a pokud se celý proces obejde bez technických komplikací, bude možné dopravu obnovit ve čtvrtek dopoledne," uvedla Hermanová.

Autobusy MHD nabírají až 20 minut zpoždění

Dopravní podnik upozorňuje cestující, že kvůli hustému provozu je nutné počítat se zpožděním deset až 20 minut na autobusových linkách 44, 55, 74, 75, E75, 78, 84 a x27. Linky také vynechávají při jízdě na Starou osadu zastávku Gajdošova, kterou nyní nelze obsloužit.

Napsal(a) ČTK | Foto ilustrační foto, Jan Homolka

Štítky gajdošova, potrubí, voda, havárie, kolony

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbaluROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

Dnes, 14:16Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v...

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než desetDo některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Dnes, 11:34Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc...

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK FischerSkupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Dnes, 10:02Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o