Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

V Brně vystoupí Hugh Laurie - strážníci chystají opatření

čtvrtek, 17. července 2014, 09:58

V úterý 22. července vystoupí v hale Rondo bluesový zpěvák a klavírista, který je známým hercem, ale prakticky každý si jej vybaví jako lékaře. Asi tušíte, že řeč je o britském herci a hudebníkovi Hugh Lauriem, kterého známe hlavně v roli nerudného Dr. House. Na zvládnutí velkého počtu návštěvníků koncertu se chystá také městská policie.

Bez obligátní hůlky, zato se skupinou skvělých hudebníků za zády, vstoupí Hugh Laurie na jeviště Kajot Areny Brno, aby zahrál a zazpíval. Hugh Laurie a Copper Bottom Band do Brna zavítají v rámci evropského turné k novému albu Didn’t It Rain, které vyšlo loni v květnu.

Městští strážníci znovu otevřou ve spolupráci s městem, brněnskými komunikacemi, Policií ČR a Kometou Brno velkokapacitní parkoviště ve Vojtově ulici. "Složité dopravní situaci v okolí arény odlehčí hlídky městské policie, které návštěvníky na parkoviště navedou," uvedl mluvčí městské policie Jakub Ghanem. Parkoviště by mělo poskytnout až 400 bezplatných míst pro osobní automobily.

Aby byla parkovací plocha plně využita, budou při zaparkování asistovat strážníci. Plochu je třeba opustit do jedné hodiny od ukončení akce. 

Vstupenky na koncert jsou stále v prodeji a je jich dostatečné množství. Zakoupit je můžete například na portálech www.ticketportal.cz a www.ticket-art.cz nebo v klasických místech předprodeje v Brně.

O čem píše Drbna.cz

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních letKOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Dnes, 10:28Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět...

Druhá pobočka Manifesto Marketu se dnes otevírá na SmíchověDruhá pobočka Manifesto Marketu se dnes otevírá na Smíchově

Druhá pobočka Manifesto Marketu se dnes otevírá na Smíchově

Dnes, 09:22Na nevyužívaném dvoře smíchovského Národního domu se dnes otevírá druhá pobočka Manifesto Marketu....

(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou

(NE)OBYČEJNÍ: Olomoucký vědec, který patentoval látku s antiparkinsonickou aktivitou

čtvrtek, 18. července 2019, 14:00Gabriel Gonzalez v Olomouci studuje doktorský program Experimentální biologie na Přírodovědecké...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o