Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

TIPY NA TÝDEN: Cestovatelský F*ck up, deskové hry, Monkey Business, Prago Union a Hrnem Brnem

pondělí, 10. října 2016, 13:05

Jak se vyrovnáváte se sychravým počasím? Nejlepší možností by podle mě bylo zmizet do teplých krajin. Pokud to ale povinnosti nedovolují, cestuji aspoň v myšlenkách. Ideálně, když mi o cestování vypráví někdo, kdo poznal kus světa. Nebo se před zimou zavřít do tepla a hrát deskové hry? To je podle mě věc, která k podzimu a zimě patří. A když už člověk neví co by, tak pomůže zahřát zevnitř, pár loků něčeho ostřejšího dělá divy.

Nesnášíte, když se vše kazí na poslední chvíli? A co teprve, když se věci zhatí krátce před odjezdem na jiný kontinent? To je teprve nemilé. F*ck Up při cestování je něco mezi cestovatelskou přednáškou a stand-up vystoupením.  Barbora Pečeňová procestovala třicet zemí ze třech kontinentů, zažila bezpočet kopanců a špatných zkušeností, i ne zrovna nejlepších zkušeností. A cestuje dál. O touze cestovat povypráví v úterý 11. října v kině Scala.

Prago Union jsou po roce opět zpátky na Melodce! Tato hip hopová skupina vystoupí ve čtvrtek 13. října, přidá se k nim i živá kapela Champion Sound. Den nato, ve čtvrtek 14., vystoupí na Flédě, u příležitosti jejich nové tour, kapela Monkey Bussiness.

Deskové hry nejsou jen pro děti. Můžete se o tom přesvědčit od pátku 14. října do neděle 16. října na festivalu deskových her Další velké hraní v klubu Mystica. Počasí nevypadá na víkend zrovna nejlépe a u her se pobavíte rozhodně lépe, než u televize. Tak si pojďte hodit kostkou.

Tour de club? I tak se dá nazvat akce Hrnem Brnem se Starobrnem. Zaplatíte stovku a můžete navštívit šest různých klubů, v nichž se vystřídá přes dvacet kapel a DJs.  Do akce se zapojil Eleven Club, favál, Fléda, Melodka, Mersey a Metro Music Bar. Další skvělou věcí je zajištění kyvadlové dopravy mezi kluby, tudíž nebudete muset spoléhat na rozjezdy.

Rádi ochutnáváte nové věci nebo jste stoupencem veganské či RAW stravy? Tak vás potěší sobotní festival jídla na Malé Americe. Kromě ochutnávání na vás 15. října čekají i workshopy a přednášky. Myslí i na ty nejmenší a je zde připravený doprovodný program pro děti.

Aneta Krikelová

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

pondělí, 21. října 2019, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

pondělí, 21. října 2019, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

pondělí, 21. října 2019, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o