Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

TIPY NA TÝDEN: Burčákový pochod, Little Big, Brněnská 16, Ventolin a Food Truck Festival

pondělí, 7. října 2019, 11:55

Že byste na podzim nejraději trávili veškerý volný čas doma? Kdepak, je třeba se zahřát pohybem. Ať už tanečními kreacemi nebo rychlou chůzí se sklenkou v ruce. 

Ruská rave kapela Little Big po dvou letech zavítá opět do Brna. Do Boby centra dovezou v pondělí 7. října nejnovější album Antipositive, Pt. 1 a Antipositive, Pt. 2. 

Mezinárodní festival krátkých filmu Brněnská 16 slaví 60. narozeniny ve velkém stylu. Jako warm-up v úterý 8. října bude koncert Ventolina v Kabinetu Múz. Od středy 9. října do soboty 12. října se můžete těšit na soutěžní snímky a doprovodný program.

Burgery, hranolky, wafle, maso, vegetariánské i veganské dobroty – to všechno na čtyřech kolečkách s jednou stříškou. Že nevíte, o čem mluvím? Od pátku 11. října až do neděle 13. října bude u Vaňkovky Food Truck Festival, kde ochutnáte pouliční jídlo všeho druhu.

Koncert českého rapera a zpěváka Ladislava Raego Phama v pátek 11. října rozezní zrekonstruovaný prostor Radosti v Brně. Známý raper, který se prosadil i v USA, zahraje své nejznámější skladby včetně hitů Ty a já, Vodopád či Proč mě namotáváš. Raego si dokázal získat fanoušky i bez nahrávací společnosti, jeho skladby mají šedesát milionů zhlédnutí.

sobotu 12. října nás čeká 43. pokračování již velmi tradiční a hojně navštěvované akce – Burčákový pochod. Užijte si putování osadou vinných sklepů Šidleny u Milotic, s možností pokračovat v pochodu směrem Dubňany a samozřejmě se skleničkou v ruce.

neděli 13. října nás čeká v Otevřené zahradě Dýňová slavnost.  Zahrada oděná do barev podzimu nabídne svá prostranství i zákoutí kulinářským, výtvarným, hudebním i herních zážitků pro děti i dospělé.

O čem píše Drbna.cz

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuřeSOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

neděle, 20. října 2019, 18:39Valí se na vás ohromná množství reklam snažící se zaujmout vaši pozornost? Rádi byste vybrali to...

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

neděle, 20. října 2019, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsalZeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

Zeman vyznamená Klause či Kusturicu, Babiš již seznam podepsal

neděle, 20. října 2019, 09:47Bývalý prezident Václav Klaus, válečný veterán Emil Boček, srbský filmový režisér Emir Kusturica...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o