Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

TIPY NA TÝDEN: The Offspring, Prago Union, City Piknik, swingový večer a festivaly jídla

pondělí, 19. srpna 2019, 16:25

Dny se krátí, noci prodlužují, večery jsou chladnější. Protancujte noc v rytmu swingu, zazpívejte si se svou oblíbenou kapelou i ochutnejte místní i zahraničí dobroty, protože léto nám pomalu končí a další příležitost budete mít až za rok.

5 dnů pro vaše chuťové pohárky a společenské radovánky v centru Brna, to je Food & Drink Fest Svoboďák. Otvírejte kalendáře a piště si, že od úterý 20. do soboty 24. srpna musí rozhodně zamířit na náměstí Svobody. Čeká vás nabídka restaurací, street food dobroty, vinařství, pivovary a také něco ostřejšího.

Máte chuť protančit letní noc za rytmu swingu? Tak to si nenechte ujít letní swingový večer na Petrově v altánu v Denisových sadech v úterý 20. srpna. Nebudou chybět ani ukázkové lekce pro začátečníky, kde se naučíte základní kroky.

Legendární kalifornská kapela The Offspring zavítá ve středu 21. srpna na Brněnské výstaviště. A jejich doprovod taky není k zahození, jako předkapely vystoupí Doors, Burning Steps, WSTR a Ignite.

Poslední letošní hudební piknik Hitrádia City Brno bude v parku na Slovaňáku ve středu 21. srpna. Zahraje kapela Mirai a Xindl X. Při koncertu si můžete na dece nebo v plážovém lehátku vychutnávat pivo z brněnských pivnic a pivovarů, drinky a spoustu dobrého jídla.

Přijďte již na třetí festival Jižní Moravy, Slow Food, který bude od čtvrtka 22. až do soboty 24. srpna na Zelném trhu. Objevíte lokální produkty přímo v ulicích Brna, čeká vás ochutnávková výstava sezónních a místních potravin a součástí programu bude také ukázka gastronomického dědictví, výstava plodin, ochutnávky a praktické dílny, které vám představí techniky tradičního lokálního vaření, přípravy jídla a konzervace potravin.

Ve čtvrtek 22. srpna vystoupí na Špilberku pražská hip-hopová skupina Prago Union. Už nám zbývá jen pár letních koncertů, tak si je nenechte ujít, atmosféra na Špilberku je neopakovatelná.

Ale na konec srpna je pro vás připravena ještě další jedinečná událost pod širým nebem! Prostory velkého nádvoří hradu Špilberk rozezní v sobotu 24. srpna úžasný, melodický house od DJky a producentky Nora En Pure ze Švýcarska.

Napsal(a) Aneta Krikelová | Foto Pavel Gabzdyl, Neuvěřitelné Brno

Štítky Tipy na týden, kultura

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbaluROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

Dnes, 14:16Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v...

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než desetDo některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Dnes, 11:34Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc...

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK FischerSkupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Dnes, 10:02Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o