Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Přijďte se přesvědčit, že učení nemusí být nuda! Noc vzdělávání na Pedagogické fakultě MU bude plná zábavy

úterý, 26. března 2019, 20:00

Svou noc mají muzea, kostely, věda... Proč by nemohlo mít svoji noc i vzdělávání? V předvečer Dne učitelů zůstane Pedagogická fakulta MU otevřená i po skončení běžných přednášek a seminářů. Prostory se zaplní lidmi, kteří zahořeli pro svět vzdělávání. Vzdělávání jiných i sebe samých. Připojte se!

Praha, Plzeň, Olomouc, České Budějovice a hlavně Brno! Již třetí rok pořádá Organizace Otevřeno, která sdružuje studenty pedagogických fakult, k příležitosti Dne učitelů Noc vzdělávání. Nemáte ve středu 27. března co na práci? Investujte svůj čas do seberozvoje a přijďte se podívat na festival vzdělávání. Program, který organizují sami studenti, nabídne pestrou škálu zábavy od workshopů, přednášek, diskuzí až po promítání tematických filmů.

Co od tohoto festivalu čekat? Cílem Noci vzdělávání je vyzdvihovat otázky kolem důležitých témat školství. „Známkovat nebo neznámkovat, učit se venku nebo dávat domácí úkoly – to jsou jen některá témata, která zazní na letošním ročníku. Kromě toho se budeme věnovat například finanční, digitální a mediální gramotnosti, domácímu vzdělávání nebo osobnosti učitele,” uvedl Tomáš Čakloš, předseda iniciativy Otevřeno.

Třetí ročník Noci vzdělávání nabízí prostor pro setkávání různých skupin lidí se stejným zájmem. „Společnost stále hlasitěji volá po změnách ve školství. Proto bychom i my rádi přispěli k hledání možných cest, kterými se vydat, ať už formou diskuzí nebo názornými workshopy. Cílíme nejen na rodiče, ale na každého, kdo si klade tu samou otázku – co takhle dělat to jinak?” vysvětluje Čakloš.

Více informací se dočtete přímo na webu . Nečekejte, přihlašte se na facebookovou událost a přijďte se přesvědčit, že kantorství není jen o rozdávání známek a poznámek. 

Napsal Brněnská Drbna | Tisková zpráva | Foto pixabay.com

Štítky noc vzdělávání, studenti, den učitelů

O čem píše Drbna.cz

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republikuDevátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

Dnes, 08:43V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách...

Prvně jsem nesouhlasila, měla jsem obavy, že nemám na to stát před kamerami, vzpomíná výherkyně MasterchefaPrvně jsem nesouhlasila, měla jsem obavy, že nemám na to stát před kamerami, vzpomíná výherkyně Masterchefa

Prvně jsem nesouhlasila, měla jsem obavy, že nemám na to stát před kamerami, vzpomíná výherkyně Masterchefa

Dnes, 08:00Když se ostatní učili počítat, Kristína již zkoušela vařit jeden z nejtěžších gastronomických...

Scooter má za sebou koncert v Budějcích. Nespokojení lidé chtějí vrátit vstupnéScooter má za sebou koncert v Budějcích. Nespokojení lidé chtějí vrátit vstupné

Scooter má za sebou koncert v Budějcích. Nespokojení lidé chtějí vrátit vstupné

úterý, 25. června 2019, 16:17Davy proudící na výstaviště a vidina dechberoucí show. Fanoušci ale vystoupení legendární kapely...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o