Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

TIPY NA SVÁTEČNÍ TÝDEN: Česká mše vánoční, tradiční vánoční koncert, Vesmírné Vánoce a X-Mass Hell

neděle, 23. prosince 2018, 19:00

Vánoční svátky by se měly trávit s blízkými, ale netvrdím, že je nutné je celé trávit doma u televize. Vezměte přátele či rodinu a vyrazte na některou z poklidných tradičních či trošku živějších akcí. Ať tak či onak, přeji vám, aby vánoční chvíle byly co možná nejvíce v poklidu a plné příjemných chvil.

Česká mše vánoční, také uváděná jako mše Hej mistře nebo lidově Rybovka od Jakuba Jana Ryby je klasikou pro Štědrý večer. Přímo v pondělí 24. prosince si ji můžete poslechnout v Alfa pasáži.

A pokud preferujete živější večer, tak již tradičně bude na Flédě 24. prosince vánoční párty, kde můžete vytancovat večeři i veškeré cukroví. Objeví se zde DJ Cliché, Tomas Ivicic (Maximal), Upgrade a Warphil.

Pokud to na párty přeženete, pokát se můžete v úterý 25. prosince v katedrále sv. Petra a Pavla, kde bude Tradiční vánoční koncert. Těšit se můžete na české i světové koledy.

A jestli byste místo návštěv příbuzných raději zmizeli někam do vesmíru, Hvězdárna a planetárium Brno vám to umožní. Od 26. do 31. prosince neboli od Štěpána do Silvestra si zde můžete užít akci Vesmírné Vánoce.

A na závěr tu máme poslední vánoční párty, X-mas Hell v pátek 28. prosince na Flédě. Po roce se na Flédu vrací vánoční Big Boss párty a krom PSH, Maniaka, Zveriny a dalších interpretů a DJs (Black Angelika, Karaoke Tundra a Diskotek) se pokřtí dvě desky. Diamant od Lvcase Dope a Zverinovo Mali ste sa lepšie učiť!!!.

Napsal(a) Aneta Krikelová | Foto Tomáš Hrivňák

Štítky Tipy na týden, kultura

O čem píše Drbna.cz

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republikuDevátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

Devátý ročník kampaně Na kole jen s přilbou osloví celou Českou republiku

Dnes, 08:43V roce 2018 zemřelo při dopravních nehodách 565 osob. Z celkového počtu usmrcených při nehodách...

Prvně jsem nesouhlasila, měla jsem obavy, že nemám na to stát před kamerami, vzpomíná výherkyně MasterchefaPrvně jsem nesouhlasila, měla jsem obavy, že nemám na to stát před kamerami, vzpomíná výherkyně Masterchefa

Prvně jsem nesouhlasila, měla jsem obavy, že nemám na to stát před kamerami, vzpomíná výherkyně Masterchefa

Dnes, 08:00Když se ostatní učili počítat, Kristína již zkoušela vařit jeden z nejtěžších gastronomických...

Scooter má za sebou koncert v Budějcích. Nespokojení lidé chtějí vrátit vstupnéScooter má za sebou koncert v Budějcích. Nespokojení lidé chtějí vrátit vstupné

Scooter má za sebou koncert v Budějcích. Nespokojení lidé chtějí vrátit vstupné

úterý, 25. června 2019, 16:17Davy proudící na výstaviště a vidina dechberoucí show. Fanoušci ale vystoupení legendární kapely...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o