Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Nožem ozbrojený muž si v Brně lehl na koleje a chtěl zemřít, zachránili ho svědci

neděle, 8. září 2019, 14:27

Ozbrojil se nožem, posílil se drogami, alkoholem a pod tíhou vážných psychických problémů se vydal skoncovat se svým životem. Naštěstí ho přitom viděli náhodní svědci, kteří zavolali na linku 156.

Strážníci v pátek odpoledne okamžitě vyrazili na Starou osadu. Hlas na tísňové lince jim totiž sdělil, že tam v kolejišti leží nožem ozbrojený muž, který vyhrožuje sebevraždou.

Při příjezdu na místo spatřili třiačtyřicetiletého muže ležícího na kolejích. Nůž mu naštěstí sebrali svědci ještě před příjezdem hlídky.

Strážníci muži pomohli vstát a v bezpečné vzdálenosti od zbraně i tramvají od něj zjistili, že je pod vlivem alkoholu i omamných látek. Strážníkům se svěřil, že se svým činem pokoušel vyřešit vážné psychické problémy.

„Na místo proto kromě státních policistů zamířili také zdravotníci, kteří po prvotním ošetření doporučili převoz do Psychiatrické nemocnice. Případem se budou republikoví policisté dále zabývat," uzavřela mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

Napsal Martin Šeda | Foto ilustrační foto, Dominik Svoboda

Štítky koleje, stará osada, pokus o sebevraždu, stará osada

O čem píše Drbna.cz

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbaluROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

ROZHOVOR: Stěžovat si, ale nic nedělat, to je česká povaha. Chceme to změnit, říká iniciátor protestu Rezek proti vedení fotbalu

Dnes, 14:16Je jedním z iniciátorů nedělního protestu v nižší fotbalové soutěži, kdy hráči Opočna a Přepych v...

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než desetDo některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Do některých škol v ČR chodí tisíc dětí, do jiných míň než deset

Dnes, 11:34Velikosti škol v Česku jsou velmi rozdílné. Zatímco do těch největších může chodit i víc než tisíc...

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK FischerSkupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje CK Fischer

Dnes, 10:02Německá skupina Rewe, majitel Exim Tours, kupuje od skupiny KKCG českého miliardáře Karla Komárka...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o