Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Opilá Polka se zabarikádovala na mobilním záchodě na Svoboďáku, skončila v poutech

neděle, 1. září 2019, 20:10

Poklidný průběh folklorních slavností na náěmstí Svobody v sobotu večer narušila opilá žena z Polska. Ta se totiž zamkla na mobilním záchodě a odmítala toaletu opustit. Přitom jí zaneřádila exkrementy, spor museli vyřešit až strážníci donucovacími prostředky.

Na strážníky se s prosbou o pomoc obrátil pracovník ostrahy. Strážníky dovedl k mobilní toaletě u Morového sloupu, kterou obsadila polsky mluvící žena, která je vulgární a odmítá odejít.

I přes jazykovou bariéru bylo strážníkům jasné, že ani jejich výzvy k opuštění toalety se ženě nelíbí. Tvrdošíjně odmítala odemknout a strážníci proto museli dveře otevřít zvenčí.

„Protože byla žena v evidentně špatném zdravotním stavu, na místo dorazili také zdravotníci," uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

Žena však nestála ani o pomoc zdravotníků a strážníci museli kvůli stupňující se agresi ženu spoutat. „Po prvotním ošetření v nemocnici doporučila lékařka převoz na záchytnou stanici, kde se o ženu postarali. Strážníci také uvědomili cizineckou policii," doplnila mluvčí. 

Pořadatelé akce museli pak toaletu kvůli jejímu značnému znečištění uzamknout.

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

pondělí, 21. října 2019, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

pondělí, 21. října 2019, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

pondělí, 21. října 2019, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o