Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

VIDEO: Nakradená cínová armáda ho neochrání. Muž v Brně vykrádal hračkářství, teď mu hrozí vězení

pátek, 3. května 2019, 13:30

Že se dvakrát do stejné řeky nevstupuje a do jednoho obchodu nechodí krást, už teď ví osmatřicetiletý muž. Ten se se svou družkou vydal krást hračky do Králova pole. Podruhé však byli odhaleni a muži teď kvůli podmínce hrozí až tříletý trest.

Už podruhé se vydal osmatřicetiletý muž se svou družkou verbovat cínové vojáčky do hračkářství v Brně Králově Poli. K nim si vybral ještě několik modelů vlaků. Jeden ze dvojce lapků vždy odváděl pozornost a druhý kradl.

Opakovaná návštěva se jim však stala osudnou, když si jich při krádeži všiml prodávající. Díky kamerovému systému se pak policistům podařilo oba únosce hraček vypátrat.

„Protože muž už měl za podobné krádeže uložený podmínečný trest, nebyla rozhodující hodnota zboží, které ukradl. Kvůli hračkám za necelé tisíce korun mu tak hrozí trest až na tři roky vězení," uzavřel policejní mluvčí David Chaloupka.

 

Napsal(a) Šárka Motyčková | Foto PČR

Štítky krádež, hračky, vojáčci, vězení

O čem píše Drbna.cz

Fotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdíletFotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdílet

Fotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdílet

Dnes, 19:56Opravdový unikát uvedla na trh v květnu letošního roku největší česká zásilková fotoslužba –...

Hry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátovéHry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátové

Hry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátové

Dnes, 17:32Složitá jednání má před sebou město České Budějovice a Jihočeský kraj. Problém se týká pozemků u...

Poplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu AirbnbPoplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu Airbnb

Poplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu Airbnb

Dnes, 16:54Poplatek z ubytovacích kapacit se zřejmě bude vztahovat od příštího roku i na ubytovatele v...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o