Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Útočník bezdůvodně zmlátil řidiče brněnského dopravního podniku. Na strážníky pak mňoukal

středa, 27. března 2019, 13:33

Těžko uvěřitelný exces předvedl třiatřicetiletý muž v Brně. Na zastávce bez jakéhokoliv důvodu napadl a hrubě zbil řidiče dopravního podniku, který po směně čekal na spoj domů. Útočník skončil v poutech.

Napadení v Hudcově ulici si naštěstí všimla projíždějící hlídka strážníků. Na zemi ležel jednapadesátiletý řidič a na něm klečel  muž, který ho pěstmi bil do obličeje. Strážníci okamžitě útočníka odtrhli a spoutali.

Starší muž byl schoulený do klubíčka a hlídce řekl, že ho bolí hlava. Měl na ní krvavou podlitinu a na místo byli proto zavoláni záchranáři.

Podle něj přišel útok naprosto bez varování. Řidič došel po konci směny na zastávku počkat na spoj domů. Tam ho znenadání napadl jemu neznámý třiatřicetiletý útočník, který ho svalil na zem a začal do něj kopat.

Spoutaný útočník sedící na zemi hlídce nadiktoval svoji totožnost, jinak byl ale zmatený a mezi nesmyslnými větami na strážníky mňoukal. „Kvůli důvodnému podezření ze spáchání trestného činu si případ i muže přijeli převzít státní policisté," uzavřela mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková. 

Napsal Martin Šeda | Foto ilustrační foto, MP Hradec Králové

O čem píše Drbna.cz

Fotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdíletFotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdílet

Fotokniha vytvořená v mobilu? S novou aplikací HappyFoto žádný problém. Dokonce ji můžete i sdílet

Dnes, 19:56Opravdový unikát uvedla na trh v květnu letošního roku největší česká zásilková fotoslužba –...

Hry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátovéHry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátové

Hry o krajské pozemky. Bez jejich využití bude Letiště České Budějovice ztrátové

Dnes, 17:32Složitá jednání má před sebou město České Budějovice a Jihočeský kraj. Problém se týká pozemků u...

Poplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu AirbnbPoplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu Airbnb

Poplatek z ubytování zřejmě dopadne i na služby typu Airbnb

Dnes, 16:54Poplatek z ubytovacích kapacit se zřejmě bude vztahovat od příštího roku i na ubytovatele v...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o