Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Útočník bezdůvodně zmlátil řidiče brněnského dopravního podniku. Na strážníky pak mňoukal

středa, 27. března 2019, 13:33

Těžko uvěřitelný exces předvedl třiatřicetiletý muž v Brně. Na zastávce bez jakéhokoliv důvodu napadl a hrubě zbil řidiče dopravního podniku, který po směně čekal na spoj domů. Útočník skončil v poutech.

Napadení v Hudcově ulici si naštěstí všimla projíždějící hlídka strážníků. Na zemi ležel jednapadesátiletý řidič a na něm klečel  muž, který ho pěstmi bil do obličeje. Strážníci okamžitě útočníka odtrhli a spoutali.

Starší muž byl schoulený do klubíčka a hlídce řekl, že ho bolí hlava. Měl na ní krvavou podlitinu a na místo byli proto zavoláni záchranáři.

Podle něj přišel útok naprosto bez varování. Řidič došel po konci směny na zastávku počkat na spoj domů. Tam ho znenadání napadl jemu neznámý třiatřicetiletý útočník, který ho svalil na zem a začal do něj kopat.

Spoutaný útočník sedící na zemi hlídce nadiktoval svoji totožnost, jinak byl ale zmatený a mezi nesmyslnými větami na strážníky mňoukal. „Kvůli důvodnému podezření ze spáchání trestného činu si případ i muže přijeli převzít státní policisté," uzavřela mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková. 

Napsal Martin Šeda | Foto ilustrační foto, MP Hradec Králové

O čem píše Drbna.cz

Podle studií je na internetu závislá polovina mladýchPodle studií je na internetu závislá polovina mladých

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

sobota, 21. září 2019, 13:59Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou...

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v OstravěČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

ČSSD zrušila licenci většině místních organizací v Ostravě

sobota, 21. září 2019, 11:35Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom dnes předsednictvo strany,...

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitěTÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

TÉMA: Mafie se od 1989 posunuly od krádeží aut k ekonomické kriminalitě

sobota, 21. září 2019, 11:29Organizovaný zločin v České republice se za posledních 30 let posunul od krádeží aut, prostituce a...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o