Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

Zebra se za Tebe nerozhlédne! Policisté ukazují školákům, jak se chovat na přechodu

středa, 4. dubna 2018, 10:59

Policisté spustili preventivní akci "Zebra se za Tebe nerozhlédne“, která potrvá až do konce pracovního týdne. Na vytipovaných přechodech pro chodce, které se nacházejí hlavně v blízkosti škol, dohlíželi policisté na správné přecházení.

„Smyslem této akce je ukázat školákům, jak se chovat na silnici při přecházení a vnuknout jim určité zásady bezpečnosti," uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová. Mnozí z nich totiž přicházeli do školy ještě v doprovodu rodičů nebo starších sourozenců, ovšem  dříve či později se budou muset spolehnout sami na sebe.

Na stanoviště k Základní škole Slovácká v Břeclavi přijel také krajský koordinátor BESIPu, který spolu s policisty dohlížel, jestli školáci dodržují zásady správného přecházení. Ti vzorní odcházeli s drobným dárečkem a ti ostatní si pravidla správného přecházení museli znovu připomenout.

O čem píše Drbna.cz

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radníZastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

Zastupitelé Prahy 5 odvolali starostu Mazura i radní

Dnes, 12:28V čele Prahy 5 skončila dosavadní rada v čele se starostou Danielem Mazurem (Piráti). Zastupitelé...

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních třídPRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

PRŮZKUM: Česká společnost je rozdělena do šesti sociálních tříd

Dnes, 11:39Česká společnost je rozdělena do šesti společenských tříd, které se liší složením svých zdrojů a...

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem rosteO ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

O ekologického Oskara bojuje deset projektů. Kvalita přihlášených projektů každým rokem roste

Dnes, 10:08Celkem deset inovativních projektů soupeří v ekologické soutěži E.ON Energy Globe, která letos...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o