Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Brněnská Drbna

V půlmaratonu chce startovat dva tisíce běžců

pondělí, 11. dubna 2016, 10:33

Brněnský půlmaratón odstartuje v neděli 17. dubna v 11 hodin z náměstí Svobody. Zatím se přihlásilo téměř dva tisíce atletů z pětadvacítky zemí. Nejen z Evropy, ale také mimo jiné z Kanady, Nového Zélandu, Mexika, Tádžikistánu a Vietnamu.

Kromě hlavního půlmaratonu, který je certifikován podle norem Mezinárodní atletické federace, mohou běžci zvolit i Brněnskou desítku.

Předpokládáme, že o vítězství se poperou domácí běžci. Obhajovat jej bude Martin Kučera z VSK Univerzita Brno,“ uvedl ředitel závodu Aleš Čtvrtníček.

Startovat budou i ultramaratonec Daniel Orálek (Moravská Slavia), triatlonistka Simona Křivánková (Rocktechnik Triatlon Hranice) a po zranění se vracející Ivana Martincová (Moravská Slavia).

Půlmaraton i desítka mají krásnou trasu. Z historického centra k řece Svratce a pak podél výstaviště a dokonce i kolem velodromu. Umožňuje mimobrněnským běžcům i jejich doprovodu vychutnat atmosféru města Brna.

Další informace najdete na www.BehejBrno.com.

Zdroj: Brno.cz

O čem píše Drbna.cz

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžekPraha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek

pondělí, 21. října 2019, 14:47Hlavní město vypoví memorandum z loňského září se společností Lime, která v metropoli provozuje...

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýraANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

ANKETA: Kde vám chybí platba kartou? Problém můžete mít v samoobsluze i u kurýra

pondělí, 21. října 2019, 14:30Určitě to zná každý z vás. Chcete zaplatit za drobný nákup platební kartou a prodejce vám sdělí, že...

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáháStát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

Stát zaplatil pokutu za pochybení Hradu, škodu nevymáhá

pondělí, 21. října 2019, 13:23Ministerstvo financí zaplatilo víc než 70 tisíc korun jako pokutu za nezákonný postup prezidentské...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o